KİTAPLAR


Ferihan Diril'in Dua Terkipleri

Annemin Çeyiz Sandığı

Modern Tasavvuf

ANA KONULAR


DİĞER


YORUMLAR

Site ziyaretçilerimin sitem hakkındaki yorumlarından bazılarını burada paylaşmaktayım. Kendilerine duygu paylaşımları için çok teşekkür ediyorum.

Siz de bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.
 • 23-03-2015 Tülay Ergün dedi ki:

  Sevgili Ferihan Hanım’ cığım ,

  Çok yoğun işleriniz arasında benim için gününüzü ayırarak, vermiş olduğunuz bilgiler , misafirperverliğiniz, çok nefis yemekleriniz için size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.
  Bu kadar derin bilgiye sahip olup son derece mütevazi bir şekilde bildiklerinizi paylaşmanız çok az kişide bulunan bir meziyet. Sadece bununla kalmamış ,hanımefendilik, çok güzel bir yürek, çok güzel bir fizik , çalışkanlık, beceriklilik,sanatçı ruhu hepsi bir arada olunca mükemmel bir insanla karşılaştım.
  Her yönüyle hayran kaldığım , hoşsohbetine doyamadığım , sevgi dolu bir kişilik.
  Daha genç yaşlarımda tanımış olmayı çok isterdim. Ama şimdi tanımış olmakla bile kendimi çok şanslı hissediyorum.O kadar çok şey öğrendim ki. Buna da şükür diyorum.İlk fırsatta tekrar görüşmeyi çok arzu ediyorum.
  Bu arada ben dersime çalışıyorum. Bir üst sınıfa geçince yeni ödevlerimle sizin yolunuzda yürümeyi hedefliyorum inşallah.
  Onun için değerli görüşlerinize daima ihtiyacım var.
  Emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgiyle kucaklıyorum.
  Yüreğinize , ellerinize sağlık.

  Tülay Ergün
  İstanbul

 • 23-02-2015 İzzet Kütükoğlu dedi ki:

  Hocam, size bir daha teşekkür ediyorum. Bu da özel sitenizden haberdar ettiğiniz için. Size Mükemmelsiniz desem yetmez. neyin yeteceğini de bilmiyorum. sizin kadar değerli çooook insana ihtiyacımız var. Ne kadar derseniz? Dünyada ki herkes sizin gibi olsun istiyorum.

  Saygılar, hürmetler.

 • 9-02-2015 Abide Hn dedi ki:

  Ferihan hanımcım öncelikle emeğinize kaleminize o güzel yüreğinize sonsuz teşekkür ediyorum Allah her daim ilminizi arttırsın inşaallah.
  Ben herkese bugüne kadar hem dünyevi mimarlık hem de gönül mimarlığı yapmaya çalıştım. Benim de bir Yaşam Mimarım var diyebileceğim artık. Yaşasın !!!

 • 28-01-2015 Aydan Sarsılmaz dedi ki:

  Ferihan Hanım. Bu gün internette tesadüf eseri sitenizi gördüm ve hayran kaldım. Değerli bilgileriniz için çok teşekkürler

 • 28-01-2015 Güler Duygusuz dedi ki:

  Sizi bugün tanıdım,kitaplarınızı okuyarak daha iyi tanımak ve anlamak istiyorum,görüşmek üzere…

 • 28-01-2015 Erkan dedi ki:

  Ferihan hanım merhaba modern tasavvuf konusuyla ilgili yazılarınız beni gerçekten çok etkiledi bu konuyla yeni yeni ilgilenmeye başlamamdan dolayı tarzınızı yansıtan kaynak eser tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden ilginiz için teşekkürler…
  Saygılarımla…

 • 28-01-2015 Turan Ceyhan dedi ki:

  Tek kelime ile sitenize bayıldım başarılarınızın devamını diliyorum

 • 28-01-2015 Gülay dedi ki:

  Ferihan Hanım merhaba,

  Yaşamımda gelmiş olduğum noktada Hayat Amacıma ulaşmak için arayış içinde iken sitenize rastladım.
  “Çağın Felsefesi ve İnsan ” konulu çalışmanın benim için uygun olduğunu düşünüyorum.

  Fazla vaktinizi almak istemediğim için detaya girmedim.Bu konuda , belki sizin önereceğiniz şekilde bir destek almam mümkün müdür?

  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 • 28-01-2015 Nilay Şişman dedi ki:

  Ferihan Hanım merhaba, nasılsınız? Facebook’tan takip ediyorum yaptıklarınızı sizi tebrik ederim umarım çok daha büyük kitlelere ulaşan işler gerçekleştirirsiniz. Ilk öğrencileriniz olmak bana çok büyük gurur verdi başarılarınızın devamını diliyorum
  Saygılarımla

Sayfalar: « 22 21 20 [19] 18 17 16 15 14 13 121 »