KİTAPLAR


Ferihan Diril'in Dua Terkipleri

Annemin Çeyiz Sandığı

Modern Tasavvuf

ANA KONULAR


DİĞER


YORUMLAR

Site ziyaretçilerimin sitem hakkındaki yorumlarından bazılarını burada paylaşmaktayım. Kendilerine duygu paylaşımları için çok teşekkür ediyorum.

Siz de bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.
 • 30-04-2014 emel kayacık dedi ki:

  Gökte; güneş(ateş), yerde; engin denizler(su), atmosferde; (hava), taşkürede; (toprak); Evrende görebildiğim, hissettiğim bu dört elementi vücudumda duyumsatan; Sevgili Ferihan, İYİ Kİ VARSIN!!! Seni okudukça kendimi buluyor, evrenin ve Allahın varlığını içimde hissediyorum… Lütfen seminerlerinden, bulunduğun yerlerden beni de haberdar et…

 • 17-04-2014 GÖNÜL dedi ki:

  SİZİ COOOOK SEVİYORUM HEM DEEE COOOK UMARIM YİNE KARSILASIRIZ BENİM MUCİZEVİ YAŞAM MIMARIM TEKRAR SÖYLÜYORUM SİZİNLE TANIŞMAK BENİM İÇİN BİR ZEVKTİ SİZ BİR MUCİZESİNİZ SİZE HAYRANIM KENDİNİZDEN EMİN DURUŞUNUZ SAYGINIZ ZARAFETİNİZLE BENİ ADETA BÜYÜLEDİNİZ
  BEN SİZİ COOOK SEVİYORUM UMARIM TEKRAR GORÜSÜRÜZ ACABA TEKRAR GORUSEBİLİRMIYIZ SİTENİZE NASIL UYE OLABILIRIM SİZİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM BANA ACIKLAMA YAPARSANIZ COK SEVİNİRİM
  SAĞLICAKLA KALIN
  EN BÜYÜK HAYRANINIZ GÖNÜL

 • 17-04-2014 Emrullah OCAK dedi ki:

  Merhaba Ferihan Hanım,

  Uzun bir süredir web sitenizi takip etmeye çalışıyorum. Sizi de buradan tanıdım. Paylaşmış olduğunuz yazıları ve makalelerinizi çok beğendim.
  En kısa sürede sizinle görüşmeyi ümit ediyorum. Bana kattığınız bilgiler içinde çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun.

  Saygı ve Selamlarımla…
  Emrullah OCAK

 • 17-04-2014 Gülsima UYSAL dedi ki:

  Ferihan Hanım,
  Sizi çok ama çoooook seviyorum iyiki de tanışmışız.
  Benim için çok kıymetli ve değerlisiniz…

  SEVGİLER
  Gülsima UYSAL

 • 20-03-2014 Gönül Aktaş dedi ki:

  Merhaba ben barbaros hayrettin paşa anadolu denizcilik lisesi öğrencisiyim. sizin bize kazandırdığınız bilgiler sayesinde geniş bilgi denizime tabii ki sizin sayenizde bir şeyler katmış oldum bunun için öncellikle size minnettarım ve çook teşekkür ederim ayrıca sizin gibi biriyle tanışmak benim için onur verici bir şey … sizinle taniştiğima çook memnun oldum bana kazandırdığınız bilgiler için teşekkürler .. sizin sayenizde kendimi buldum kadın olmanın ayrıcalıklarını öğrendim… sizi çoook seviyorum….
  *SİZ BİR MUCİZESİNİZ…
  SİZE TESEKKÜR EDERİM
  SAYGILARIMLA
  büyük hayranınız gönül.. :)

 • 18-03-2014 Nil Gülçin Koban dedi ki:

  Ferihan Hanımcım, suyla ilgili yazınız bana bir süredir unuttuğum SU MUCİZESİNİ anımsattı … Açtım baktım… belki sizde biliyorsunuzdur ama iletmek istedim… Bir ara çok sık yapardım… Bir bardak suya, Suyun yüksek benliği ile bağlantı kuruyorum. Bu suyun kendi PH değerini 7.5 e yükseltmesini ve ben bu suyu içtikçe suyun bedenimdeki tüm DNA dizilişlerini orijinal hale getirmesini, dokularımı onarmasını istiyorum. Şifa olsun…Çok şükür teşekkür ederim …………. duruma çözüm üretmeyi ve yaratıcı eylemlerle bu sorunu halletmeyi seçiyorum… Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin….. Suyun ruhu, zihni ve bedeni.. seni çok seviyorum…. Bedenimi DNA sarmallarımdan başlayarak tüm hücrelerimi ve dokularımı yenilemeni, bedenimin bütün fonksiyonlarını dengelemeni istiyorum.. Şifa olsun teşekkür ederim

  * Suyun İyileştirdiğine inancım sonsuzdur.

  * Siz bir mucizesiniz sizi çok seviyorum:))))

 • 17-03-2014 Yücel Uğurlu dedi ki:

  Sayın Ferihan Hanım,

  Ben 64 yaşında emekli Mali Müşavirim. Sizin sitenizdeki yazılarınızı büyük bir zevk ve heyacanla okudum. Ayrıca ne zaman sizinle konuşsam, bana çalışmamı tavsiye ettiniz.Gençlere örnek olmamı ve onlara tecrübelerimi aktarmamı önerdiniz. Her zaman bana moral verdiniz. Sizin bu teşvik eden sözleriniz, benim hayata bakış açımı değiştirdi.

  Bir seneye yakın bir zamandır, tekrar mesleğime döndüm ve bir şirkette Mali Müşavir olarak çalışmaya başladım.Sizi ve değerli eşiniz Yalçın Beyi tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki sizlerle tanışmışım.

  Selam ve sevgilerimle.

  Yücel Uğurlu

 • 4-01-2014 Nil Gülçin KOBAN dedi ki:

  Sevgili Ferihan Hanım..

  Yepyeni umutlar beklediğimiz, yepyeni bir yeni yıla, birkaç saat kala,
  Evrenin bana sunduklarını,bilimsel olarak tekrar hatırlattığınız,
  inancın gücünden destek alarak,içsel disiplinimi ortaya çıkarttığınız
  hayat yolunda bambaşka bir yol gösterdiğiniz için size teşekkür etmek istedim.

  Sadece ben değil, bir Yaşam Mimarı olarak, diktiğiniz genç binalarda,
  eminimki hiç yıkılmacaklardır yaşamlarında…

  Güzel yüzünüz, dingin ruh durumunuzla o kadar sahicisiniz ki,
  Her zaman yaşamlarımızda olabilmeniz umuduyla, sizede yeniyılda, sağlık,
  mutluluk, ve bereket diliyorum….

  Ve yanınızda olup sunamadığım çiçekleri, küçük bir resim aracılığı ile
  göndermek istedim.. Lütfen kabul ediniz…

  GÜLÇİN KOBAN

 • 5-12-2013 Gaye Kline dedi ki:

  Dear Ferihan:

  Maria has told me of your skill as a “life architect” and I would be honored if you would do this for me. Maria has assured me that you would not accept payment so I am enclosing a small token of my gratitude.

  Also, I want to tell you how fortunate I feel to have crossed paths with Maria & Emrah. Going to work for Pitt was a big life change for me and the transition was very difficult. Without Maria’s kind help and friendship, the road would have been much more difficult.

  Maria speaks so fondly of you, that I wish I could know you too!

  Kind regards,
  Gaye

Sayfalar: « 22 21 20 19 [18] 17 16 15 14 13 121 »