KİTAPLAR


Ferihan Diril'in Dua Terkipleri

Annemin Çeyiz Sandığı

Modern Tasavvuf

ANA KONULAR


DİĞER


YORUMLAR

Site ziyaretçilerimin sitem hakkındaki yorumlarından bazılarını burada paylaşmaktayım. Kendilerine duygu paylaşımları için çok teşekkür ediyorum.

Siz de bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.
 • 1-11-2013 Maria Diril dedi ki:

  Anne,
  Tebrikler! I also really like your web site! Your message is one that everyone should hear. You have a real gift, and it’s wonderful that you’re able to share your talents with others. :)

  Sevgilerimle,
  Kizin Maria

 • 26-09-2013 Nurhayat IŞIL dedi ki:

  Ferihan Ablacığım,

  Eski maillere bakarken hatırladım, ne değerli bir çalışma sunmuşsunuz bana.
  Çok çok teşekkür ediyorum tekrar. O günden bu güne hayatım huzur ile doldu diyebilirim. Çok şükür Allah’a şimdi daha iyiyim. Çok uğraştım, çok çabaladım, kendimi geliştirmek için. Kendimi iyileştirmeye çalıştıkça şifa tekniklerine olan ilgim deneyimim arttı. Şimdi kendi yaralarımı iyileştirirken başkalarına da faydalı olmaya başladım, tabii hep Allah’ın izni ile. Steve Jobs’ un meşhur Stanford Üniversitesi konuşmasında bir cümlesi vardı.

  “Noktaları ileriye bakarak birleştiremezsiniz. Onları ancak geriye baktığınızda anlamlı şekilde birleştirebilirsiniz.”

  Geriye dönüp baktığımızda anlamlı bir yaşam çizgisi bulabilmeyi umut ediyorum. Öyle de olacak inşallah.

  Kendinize çok iyi bakın, tüm sevgim ve iyi dileklerim sizinle.

 • 11-09-2013 Funda Ateş dedi ki:

  Sayın Ferihan Hanım;
  Saatlerdir hayranlıkla sitenizi inceliyorum.Sizinle görüşebilmeyi ve sizi yakından tanımayı çok arzu ediyorum. Kimya mezunuyum ve yıllardır duanın enerji boyutu hakkında çeşitli yazılar okudum, bu konular kişisel olarak çok ilgimi çekti ve şimdi sizin siteniz sayesinde maneviyata olan inancım daha da güçlendi.Sizinle nasıl görüşebilirim, bana ulaşıranız çok memnun olacağım, sizden haber bekleyeceğim.
  Sevgilerimle
  Funda Ateş

 • 2-09-2013 ŞEBNEM ÇİÇEK dedi ki:

  Merhaba Ferihan Hanım,
  Sizi tanımak ve yazılarınızı okumak eminim tesadüf değildi.
  Bilgi kirliliğinin üst düzeyde yaşandığı şu zaman diliminde yazdıklarınızın etkisiyle eskisi gibi düşünmeyeceğime karar verdim.
  Sizden ve bilgilerinizden yararlanmak danışmanlık hizmeti almak istiyorum, yaşam derslerimin beni nereye taşıdığından ve bulanıklıktan öğrenerek çıkmak için yönümü tayin hususunda sizden feyz alacağımı düşünüyorum.
  İlgilenirseniz ve yardımcı olursanız bu başlangıcın doğru olacağına inanıyorum.
  Teşekkür ederim.
  Saygılar…

 • 15-08-2013 emel kayacık dedi ki:

  Sevgili Ferihan Hanım,Bu nasıl güzel bir site… Şöyle bir göz attım. Fakat hepsini okuyup, uygulamak için sabırsızlanıyorum. Sizinle sohbet kim bilir nasıl keyiflidir. Zannediyorum ki sizin eğitim, görüş ve düşüncelerinizden yüzyüze istifade etmek, beni aşabilir fakat siteniz ve kitaplarınızın müdavimi olacağım kesin… Allahım kalp ve beynimize yaktığınız her ışık için sizin nurunuzu arttırsın… Sağlık ve sevgiyle kalın.

 • 10-07-2013 Burak Konakoğlu dedi ki:

  Ferihan Diril ve Büyüyen Bir Dostluğun Mukaddes Tarifi

  Ferihan Diril, tarihimdeki dönüm noktası olan en değerli hanımefendi…

  Bir nezaket ziyareti sergileyerek sosyal medyada tanışmış olmamıza rağmen aile bağlarımız çok kısa zaman zarfı içerisinde güçlendi ve çok kadim bir boyuta ulaştı. Biliyorum ve inanıyorum ki bu yüce bağ bir ömür boyu daha da güçlenerek tarihe geçecektir.

  Değerli Ferihan Diril’i, gerek her konuda derin düzeyde bilgiye sahip olması gerek kültürel açıdan geniş perspektifi ve her konu bir yana bilhassa sanatsal konulara müthiş düzeyde duyduğu ilgi ile tanıdım. Dostluğumuzu günden güne pekiştirdiğimiz her geçen gün yeni birçok şey öğrendim O’ndan. Karşılıklı bir araya gelme fırsatı yakaladığımız her an paylaştığımız dakikalar büyük bir hazine niteliğinde oldu.

  Diğer yandan sabır, sükunet, asalet, incelik ve daha nice önem arz eden niteliği kendi ruhunda ve kalbinde barındıran ender karaktere sahip bir bayan olduğunu belirtmek istiyorum. Eğitim ve öğretim alanında gençlere yaklaşımını gördüğüm ve duyduğum zaman, içindeki bilgi ve birikimi aktarma arzusunu hissettim. Eğitim gördüğü farklı alanlardan edindiği bilgiler ile kendi yaşamını harmanlayıp gençlere “Yaşam Mimarı” başlığı ve çerçevesinde sunabilmesi birçok eğitmenin başaramayacağı bir eylemdir. Her yaşam bir gizem barındırır ve bu gizemin bilgi bazında ihtiva ettiği değer paha biçilmezdir. Dolayısıyla bu gizemi insanlara her yönüyle sunabilmek de bir sanattır. Sevgili Ferihan Diril’in yüreği ve ruhu, Bilmiyorum Çiçeği’nin yetişmesine asla izin vermeyecek kadar engindir. Öyle ki O her konuda sınırsız paylaşıma ve bakış açısına açıktır. Bu da O’nu müthiş bir dert ve mutluluk ortağı yapar.

  Benim için, her açıdan sunduğu destek, bir anne misali, gerçekten çok önemli olmuştur. O’nu ve ailesini tanımaktan kıvanç duyuyorum.

  Burak Konakoğlu

 • 24-04-2013 Fatma Elbaş dedi ki:

  Sayın Ferihan Hanım,
  Sizden Özel İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi Okulu olarak bir seminer rica ediyoruz. Öğrencilerimizin sizin engin bilgilerinize çok ihtiyacı var.. Sizden tarih ile ilgili haber bekliyoruz.

  Gönüllü olarak böyle bir çalışma yaptığınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

  Özel İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi
  Rehberlik Öğretmeni Fatma Elbaş

 • 14-04-2013 Hümeyra Pamuk dedi ki:

  Sevgili Ferihan Hanim
  Sizi tanıdığıma çok ama çok mutlu oldum.
  Vakit ayırdığınız icin çok teşekkür ederim.
  Bu zor dönemimde, soyledikleriniz benim için çok yol gösterici ve çok aydınlatıcıoldu. Görüşmemizden umut dolu ayrıldım.
  Gönderdiğiniz tüm dökümanlar için de ayrıca teşekkür ediyorum.

  Görüşmek, konuşmak dileğiyle
  Kucak dolusu sevgiler

 • 12-04-2013 Ferihan Diril dedi ki:

  Merhaba,
  Nazik davetiniz ve şahsıma verdiğiniz değer için size çok teşekkür ederim.
  Sizlerle birlikte olmak benim için de gerçekten bir ONURDU…
  İnşallah tekrarı olması DİLEKLERİMLE…
  Sevgi ve Saygılarımla
  Ferihan Diril

Sayfalar: « 22 21 20 19 18 [17] 16 15 14 13 121 »