KİTAPLAR


Ferihan Diril'in Dua Terkipleri

Annemin Çeyiz Sandığı

Modern Tasavvuf

ANA KONULAR


DİĞER


YORUMLAR

Site ziyaretçilerimin sitem hakkındaki yorumlarından bazılarını burada paylaşmaktayım. Kendilerine duygu paylaşımları için çok teşekkür ediyorum.

Siz de bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.
 • 18-12-2008 M.Vildan ABACI dedi ki:

  Merhabalar Ferihan hanım

  Bir arkadaşımın vesile olması ile hazırlamış olduğunuz siteyi ziyaret ettim ve çok etkilendim ..Yazdıklarınız ,yaşadıklarınız,anlattıklarınız ve benim bunlar karşısında hissettiklerim tarifi pekte mümkün olmayan şeyler.

  Aslında size yazmak istediğim site ve sizin hakkınızda o kadar çok şey varki .Sitenizi her ziyaret edişimde çarpıcı, aslında bildiğim fakat o hali ile hiç düşünmediğim birçok şey görüyorum ve tabiki şu yazı ”Yaşam Mimarı ” neden diyorum neden sizin bilgilerinize sahip biri hatta siz neden ben büyürken olgunlaşırken ve çok önemli ,hayatımı değiştiren kararlar vermem gerektiğinde yanımda değildiniz .. Sanırım herbirimizin böyle bir mimara ihtiyacı var..Şükürler olsun şikayetçi olmam gereken bir yaşam sürmesemde bazen daha başka biri olabilirdim ufkum daha geniş hayatım daha farklı olabilirdi diyorum :) malumunuz demekle yetiniyorum ve ve ve sizin CV nizi gördükten sonra yaşamışmısın ne yapmışsın bu zamandır dedim içimden , bir yandan size karşı saygım, takdirim arttıki haddim olamaz sizi takdir etmek hemde o giriş resmindeki ilk intiba zerafetiniz ,asaletiniz ve elbette nezaketiniz her halinizden belli oluyor gıpta ile baktığım resimlerden ve okuduğum yazılardan çok çok sonra size bir elektronik posta göndermeye cesaret ettim.vaktinizi aldım sitede paylaştıklarınız için teşekkür ederim ..

  Not:siteye ziyaretçi defteri gibi bir bölüm eklenirse daha iyi olacağı kanısındayım :)
  Saygılarımla..

 • 18-12-2008 Zahide Üner dedi ki:

  çok başarılı buldum , hayırlı olsun..

 • 18-12-2008 Şebnem Aras dedi ki:

  ARKADAŞIM WEB SİTENİ ÇOK BEĞENDİM HAYIRLI OLSUN….SEVGİLERİMLE.

Sayfalar: « 2211 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1]