KİTAPLAR


Ferihan Diril'in Dua Terkipleri

Annemin Çeyiz Sandığı

Modern Tasavvuf

ANA KONULAR


DİĞER


Hakan KIRKOĞLU ve iki yeni kitap: “Ruhun Yolculuğu” ve “Astroloji Pusulası”

Hakan KIRKOĞLU, renkli kişiliği, disiplinli eğitmenliği ve konusunda derin bilgeliği ile astroloji alanında hızla yol almakta olan bir araştırmacıdır. Doğuş Üniversitesinde ders verdiği dönemde kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduğum değerli bir eğitmendir. Kendi kurduğu özel ”Göklerin Bilgeliği,, okulundan mezun olmak da benim için bir ayrıcalıktır.

Değerli Hakan, kişinin yaşam içerisinde ruhsal olgunluğa erişmek için geçeceği olaylar hakkında, doğum öncesi son güneş tutulmasının çok daha etkin olduğunu anlatan bir kitap yazmıştır. Bu kitapta, ruhun sonsuz döngüsü, yolculuğu içerisinde, hayatımızın ana şifreleri anlatılmaktadır.

Genel olarak astrolojide ruh olgunluğunu aydüğümleri(*) bazında değerlendirilir. Ancak, bu kitap doğum öncesi gerçekleşen güneş tutulmasının çok daha etkin olduğunu detayları ile anlatıyor. Güneş tutulmasının bulunduğu burç ana açıklayıcı faktör olarak görülmekte.

”Ruhun Yolculuğu,, ”benim yaratılış amacım nedir?,, diye kendine soran kişilere önemle tavsiye olunur.

((*)Ay Düğümleri, gezegen değil, birer noktadır. Ay’ın yörünge düzleminin tutulum düzlemini kestiği noktalardır. Güney Ay Düğümü ruhun geçmişini simgeler. Kuzey Ay Düğümü insanın geleceğini simgeler.kişinin yaşam içersinde ruhsal olgunluğa erişmek için geçeceği olaylar hakkında bilgi verir )

”Astroloji Pusulası,, ise herkesin el kitabı olarak yanında taşıması gereken bir paylaşım olduğuna inanıyorum. Yıl içerisinde yapılacak işlerde kişiye rehber olacak bir çalışma.

Dışardan dünyamızı etkileyen enerjilerin, dünya üzerinde yaşayan biz insanları da etkilediği bir gerçektir. Hayat bir denge ortamı olduğuna göre… Bizlerin bu enerjilerle uyum içersinde olmamız için çok faydalı bilgiler içeren bir çalışma.

Tüm Okuyuculara Yaşamlarında Rehber Olması Dileklerimle…

Ferihan DİRİL

Daha geniş bilgi için
http://hakankirkoglu.com/c/haber.asp?id=404&k=%DDki_yeni_kitap
Doğan yayınları

##